Konkursy

Konkurs "Bzowo mi" - edycja 2017

W związku ze zbliżającym się Świętem Bzów, Fundacja Karolat z Siedliska zaprasza do udziału w konkursie „Bzowo mi”.

Celem zabawy jest upowszechnienie tradycji związanej z lilakami oraz promocja imprezy, która w tym roku odbędzie się w dniach 13-14 maj w Bytomiu Odrzańskim oraz tradycyjnie w Siedlisku. Tegoroczny konkurs organizowany jest w trzech kategoriach tematycznych: artystycznej, najładniejszy strój na Święcie Bzów oraz najokazalszy bzowy bukiet.

Konkurs ma charakter otwarty, mogą wziąć w nim udział wszyscy zainteresowani. Do udziału w kategorii artystycznej mogą zostać zgłoszone własnoręcznie wykonane wszelkie wyroby rękodzielnicze,  artystyczne  (wiersze, piosenki, fotografie, obrazy, kartki, itp.), których tematem przewodnim są bzy. Organizatorzy Konkursu dopuszczają wszelką inwencję twórczą oraz kreatywność w wykorzystaniu  motywów bzów.  Przyjmowanie  prac  konkursowych odbywać się będzie w terminie do 9 maja br.

Dwie pozostałe kategorie, na najładniejszy strój oraz bukiet bzów zostaną poddane ocenie podczas Święta Bzów. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni podczas imprezy, zarówno w Siedlisku jak i Bytomiu Odrzańskim.

Fundacja Karolat przewidziała nagrody dla laureatów. Więcej informacji na stronach karolat.org oraz facebook.com/fundacjakarolat a także u koordynatora konkursu, tel. 606 411 219.

 

Załączniki:
Pobierz plik (BZOWO_MI_regulamin.pdf)Regulamin164 kB
Pobierz plik (Karta_zgłoszenia.doc)Karta zgłoszenia31 kB
Pobierz plik (Oświadczenie.pdf)Oświadczenie121 kB